info
عکس سازمان بازرسی کل یزد
category

سازمان بازرسی کل یزد محله کوی راه آهن، یزد

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سازمان بازرسی کل یزد

سازمان بازرسی کل یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله کوی راه آهن یزد و بلوار امیر کبیر، بلوار حاج ابوالقاسم رشتی واقع شده است. این اداره یکی از نوزده اداره و سازمان دولتی در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک شادی و همچنین اداره کل پست استان یزد، دبیرستان پسرانه شاهد افشار (دوره اول)، کتابخانه امام علی، دانشگاه جامع علمی کاربردی یزد و پارک علم و فناوری ساختمان بی تی قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان بازرسی کل یزد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طزرجانی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان بازرسی کل یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان بازرسی کل یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان بازرسی کل یزد ندارد.
neshan logo