info
عکس کلیشه سازی آریامهر
category

کلیشه سازی آریامهر محله افسریه جنوبی، تهران

کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی
5.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کلیشه سازی آریامهر

کلیشه سازی آریامهر (کارگاه و مرکز ارائه خدمات صنعتی) در محله افسریه جنوبی تهران و خیابان غفاری - یازدهم واقع شده است. این مرکز یکی از بیست و دو خدمات و کارگاه صنعتی در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی تالار پذیرایی گلهای زندگی، رادیاتورسازی احمدی، طباخی مسعود، شیشه اتومبیل جهان نما و آشپزخانه ایرج قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر کارگاه‌ها و مراکز ارائه‌دهنده خدمات صنعتی که در محدوده کلیشه سازی آریامهر واقع شده‌اند:

 • آسانسور پیمان
  بزرگراه بسیج
 • کارگاه آهنگری
  بزرگراه بسیج
 • خمکاری و برشکاری سهرابی
  بزرگراه بسیج، کوی اول
 • اهنگری
  بزرگراه بسیج، احمدی، حقیقت - هشتم، بین 15 متری سوم و بلوار نیکوعمل
 • کابینت سازی طراحان پارسه
  بزرگراه بسیج، احمدی، حقیقت - هشتم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کلیشه سازی آریامهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کلیشه سازی آریامهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کلیشه سازی آریامهر ندارد.
  neshan logo