info
عکس مجتمع تخصصی پزشکی دی
category

مجتمع تخصصی پزشکی دی محله عباس آباد، اراک

مجتمع پزشکی

درباره‌ی مجتمع تخصصی پزشکی دی

مجتمع تخصصی پزشکی دی (مجتمع پزشکی) در محله عباس آباد اراک و خیابان گاندی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهارده مجتمع پزشکی در محله عباس آباد اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و پاساژ اسلامی و همچنین مسجد حاج آقا صابر، جهاد دانشگاهی استان مرکزی، بانک پاسارگاد، درمانگاه سینا تامین اجتماعی و جواهری فرهاد قرار گرفته است.
سایر مراکز پزشکی که در محدوده مجتمع تخصصی پزشکی دی واقع شده‌اند:

 • ساختمان پروفسور حسابی
  بلوار امام خمینی، رنجبران
 • مجتمع پزشکی رازی
  خیابان شهید بهشتی، واعظی، بین مطلب و امامزاده
 • ساختمان پزشکان نور
  خیابان شهید رجایی، 17 شهریور
 • ساختمان پزشکان آراد
  خیابان شهید بهشتی، عدالت - عضد، نور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع تخصصی پزشکی دی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع تخصصی پزشکی دی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع تخصصی پزشکی دی ندارد.
  neshan logo