info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین محله کوی قائم، کرج

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین

ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی قائم کرج و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله کوی قائم کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی میدان فاطمیه، اداره پست شهید قندی، اداره برق غرب کرج، پلیس ۱۰+ و درمانگاه فاطمیه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین کرج

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر کرج، ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین کرج است که در محله کوی قائم قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف کرج، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین کرج عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس روز قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین کرج، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  بلوار شهید رجایی، 16 متری
 • ایستگاه اتوبوس خ سوم
  بلوار شهید رجایی، بین شهید بهروز صفایی و 16 متری
 • ایستگاه اتوبوس قلم
  بلوار باهنر، نهم غربی، بین کوچه قنات و خیابان قلم
 • ایستگاه اتوبوس خ سوم
  بلوار شهید رجایی
 • ایستگاه اتوبوس سوم داریوش
  قائم - داریوش، بین زبیدی و قائم 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان امام حسین ندارد.
  neshan logo