info
عکس دات چین
category

دات چین محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دات چین

دات چین (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان هشتم واقع شده است. این فروشگاه یکی از ده فروشگاه زنجیره‌ای در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الرضا، رستوران امیر، شرکت سهلان، تالار امیر کبیر و شرکت پویا قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو مصلی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه دات چین تهران

فروشگاه دات چین تهران در شهر تهران، محله نیلوفر - شهید قندی، واقع شده است. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (02188767514) تماس بگیرید. فروشگاه دات چین تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله نیلوفر - شهید قندی به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تیام موتورز، جانبو سهروردی و افق کوروش در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه دات چین تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه دات چین تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس بهشت مادران قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه دات چین تهران ایستگاه مترو شهید بهشتی نیز می‌باشد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر به فروشگاه دات چین تهران مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه دات چین تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده دات چین واقع شده‌اند:

 • تیام موتورز
  شهید بهشتی
 • جانبو سهروردی
  عربعلی، خرمشهر(آپادانا)، بعد از ویدا
 • افق کوروش
  (1.0)
  سهروردی شمالی، قندی، بین بیست و چهارم و بیست و ششم
 • فروشگاه زنجیره ای جانبو
  (1.0)
  عربعلی، خرمشهر(آپادانا)، نرسیده به ویدا
 • فروشگاه شیرین عسل
  (5.0)
  بزرگراه شهید حقانی، سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احسان (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دات چین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دات چین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دات چین ندارد.
  neshan logo