info
عکس فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ
category

فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ محله فردوس، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ

فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله فردوس تهران و خیابان تقدیری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه زنجیره‌ای در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارمغان و همچنین رستوران ایتالیایی هارلم، نمایندگی 1732 کرمان موتور، بانک پاسارگاد، دبستان سلام صادقیه و عینک سافیلو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های زنجیره‌ای خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران

برای رفتن به فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران باید به شهر تهران، محله فردوس و بروید. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09031634989) تماس بگیرید. فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران یکی از فروشگاه‌های پرطرفدار محله فردوس است. جانبو صادقیه 22271، فروشگاه افق کوروش و فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران برویم؟

شما با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران را انتخاب کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه شکوفه های انقلاب قرار دارد. همچنین در نزدیکی فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران ایستگاه مترو تهران (صادقیه) نیز قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ واقع شده‌اند:

 • جانبو صادقیه 22271
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، مرودشت، نرسیده به شهدای صادقیه
 • فروشگاه افق کوروش
  فردوس شرقی، وفا آذر جنوبی، بین شقایق و حافظ آبروشن
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای جانبو
  فلکه دوم صادقیه، تقاطع بزرگراه جناح
 • فروشگاههای زنجیره ای هفت تا یازده فروشگاه هریسی
  سازمان آب، گلستان دوم، بین نجف زاده فروتن و تراکمه
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای رفاه
  فردوس شرقی، ولیعصر، باقری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط لقمانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه همواره تخفیفی برکت شاپ ندارد.
  neshan logo