info
عکس ایستگاه اتوبوس حسینیه
category

ایستگاه اتوبوس حسینیه محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس حسینیه

ایستگاه اتوبوس حسینیه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان بنفشه - امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلانتری ۱۵، کافه سپنج ، مهندسی و ساختمان ماشین سازی، دبستان وپبش دبستانی غیر دولتی ولیعصر و نانوایی لواشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس حسینیه اراک

ایستگاه اتوبوس حسینیه اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهر صنعتی پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بنفشه - امام خمینی، بین پارکینگ 4 و اطلسی بالا بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس حسینیه اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده حسینیه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان لادن
  میخک، بین پارکینگ گمرک و پارکینگ 8
 • ایستگاه اتوبوس کوی سپاه
  میخک، پارکینگ 6
 • ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس حسینیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس حسینیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس حسینیه ندارد.
  neshan logo