info
عکس ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی
category

ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی

ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان آیت الله اراکی، 15 خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین کافه رستوران باربد، بوستان بهاران، تعویض روغن میلاد، باغ لاله‌های اراک و آژانس میلاد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی اراک

ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهر صنعتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس آیت الله اراکی، 15 خرداد می‌باشد. ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس میلان Milan Taxi Service را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خروجی شهر صنعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا
  وحدت اسلامی، بین میدان الزهرا و استاد شجریان
 • ایستگاه اتوبوس بن بست دو-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، بین سبلان و الوند
 • ایستگاه اتوبوس بن بست-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، میدان مهندس
 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی ندارد.
  neshan logo