info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا
category

ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا محله شهرک شهید بهشتی فاز یک، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا

ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز یک اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین مسجد الزهرا (س)، تهیه غذای زودپز، پلیس + 10، فست فود اکبری و داروخانه دامپزشکی دکتر پرچم دار قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا اراک

ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا اراک در شهر اراک، محله کوی علوی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین میدان الزهرا و استاد شجریان قرار دارد. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین شما می‌توانید آژانس هپکو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد الزهرا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس حاج کاظمی
  دانشگاه، بلوار قدس
 • ایستگاه اتوبوس سقاخانه
  بلوار قدس، کیانزاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا ندارد.
  neshan logo