info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
category

ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی

ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پانزده خرداد واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین بوستان بهاران، رستوران آذراب، کباب آریانا، فروشگاه تعاونی مصرف آذراب شعبه 2 و کلبه فرهنگ و ادب(بهاران) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی اراک

در شهر اراک، محله شهر صنعتی ، ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله اراکی، 15 خرداد قرار گرفته است. ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس میلان Milan Taxi Service را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر صنعتی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صنعتی پامچال 2
  پامچال غربی، بین پارکینگ دوم و پارکینگ پنجم
 • ایستگاه اتوبوس پامچال غربی
  پامچال غربی، تقاطع پارکینگ دوم
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس مسجد الزهرا
  وحدت اسلامی، بین میدان الزهرا و استاد شجریان
 • ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد
  جهان پناه، میدان شهدای نظم آباد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی ندارد.
  neshan logo