info
عکس ایستگاه اتوبوس شهریور 2
category

ایستگاه اتوبوس شهریور 2 محله مبارزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهریور 2

ایستگاه اتوبوس شهریور 2 (ایستگاه اتوبوس) در محله مبارزان اراک و خیابان شهریور ۵ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سنگ و گوهر جهان بین و همچنین مسجد رسول اکرم، نمایندگی دیپوینت نیکسان امرسان پاکشوما، ایستگاه اتوبوس شهریور 6 و سوپری مهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهریور 2 اراک

در شهر اراک، محله مبارزان ، ایستگاه اتوبوس شهریور 2 اراک قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس علی‌محمد باقری، شهریور 5 است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهریور 2 اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس هپکو را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهریور 2 اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهریور 2 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رسالت 7
  شهیدان رجایی، مبارزان، بین رسالت 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس میدان ورودی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد، بنفشه 1
 • ایستگاه اتوبوس امام حسین
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، امام حسین ع، گلزار 8
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهریور 2 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهریور 2 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهریور 2 ندارد.
  neshan logo