info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
category

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی محله مسکن، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد النبی

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی (ایستگاه اتوبوس) در محله مسکن اراک و خیابان مریم رازی واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله مسکن اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی سنگک دولتی ماشینی، مسجد النبی، کافه بستنی طعمی نو Ice Cafe Tamino، نگین خودرو اراک نمایندگی منفردزاده و سبزیجات ریحان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اراک

ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اراک در شهر اراک، محله کوی علوی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه تاکسی 1828 واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد النبی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مجتمع مخابرات
  شریعتی، محبی
 • ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین
  اطلسی بالا، بین پارکینگ 7 و 8
 • ایستگاه اتوبوس کلینیک
  بلوار شهید شیرودی، ایثار
 • ایستگاه اتوبوس دوم هپکو
  شهیدان رجایی
 • ایستگاه اتوبوس امام رضا
  بلوار شهید شیرودی، قهرمان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد النبی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد النبی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد النبی ندارد.
  neshan logo