info
عکس ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین
category

ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین

ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان اطلسی بالا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین فرهنگسرای شهر، سوپر مارکت پرنیان، ریباک، لوازم آرایشی بهداشتی دیاموند و مدرسه استقلال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین اراک

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک، ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین اراک است که در محله شهر صنعتی قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به اطلسی بالا، بین پارکینگ 7 و 8 بروید. ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس میلاد قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اطلسی پایین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس بن بست-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، میدان مهندس
 • ایستگاه اتوبوس بن بست دو-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، بین سبلان و الوند
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما
  پامچال غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین ندارد.
  neshan logo