info
عکس ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما
category

ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما

ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پامچال غربی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خودپرداز برج پامچال، ایستگاه شماره دو آتش نشانی اراک شهرصنعتی، آکادمی بسکتبال مهر و پارک ترافیک اراک قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما اراک، شهر اراک، محله شهر صنعتی است. این ایستگاه اتوبوس در پامچال غربی قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مجتمع صدا و سیما واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس اطلسی پایین
  اطلسی بالا، بین پارکینگ 7 و 8
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  امام خمینی، بنفشه 2
 • ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا
  اطلسی بالا، بین شقایق و پارکینگ 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما ندارد.
  neshan logo