info
عکس سالن ورزشی آلومینیوم سازی
category

سالن ورزشی آلومینیوم سازی محله شهر صنعتی، اراک

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن ورزشی آلومینیوم سازی

سالن ورزشی آلومینیوم سازی (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پامچال شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پامچال، خودپرداز برج پامچال، ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما، ایستگاه آتش نشانی شهرصنعتی و آکادمی بسکتبال مهر قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده سالن ورزشی آلومینیوم سازی واقع شده‌اند:

 • باشگاه آلومینیوم اراک
  پامچال شرقی، دارایی نژاد
 • آکادمی بسکتبال مهر
  پامچال شرقی
 • زمین فوتبال ماشین سازی
  (1.0)
  بنفشه - امام خمینی
 • سالن ورزشی هپکو
  (4.0)
  پامچال شرقی، پارکینگ 2-منطقه 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن ورزشی آلومینیوم سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن ورزشی آلومینیوم سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن ورزشی آلومینیوم سازی ندارد.
  neshan logo