info
عکس آکادمی بسکتبال مهر
category

آکادمی بسکتبال مهر محله شهر صنعتی، اراک

سالن و مجموعه ورزشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آکادمی بسکتبال مهر

آکادمی بسکتبال مهر (سالن و مجموعه ورزشی) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پامچال شرقی واقع شده است. این مجتمع یکی از پنج مجموعه ورزشی در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پامچال، خودپرداز برج پامچال، ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما، ایستگاه آتش نشانی شهرصنعتی و سالن ورزشی آلومینیوم سازی قرار گرفته است.
سایر سالن‌های ورزشی که در محدوده آکادمی بسکتبال مهر واقع شده‌اند:

 • باشگاه آلومینیوم اراک
  پامچال شرقی، دارایی نژاد
 • سالن ورزشی آلومینیوم سازی
  پامچال شرقی
 • زمین فوتبال ماشین سازی
  (1.0)
  بنفشه - امام خمینی
 • سالن ورزشی هپکو
  (4.0)
  پامچال شرقی، پارکینگ 2-منطقه 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی بسکتبال مهر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی بسکتبال مهر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی بسکتبال مهر ندارد.
  neshan logo