info
عکس ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا
category

ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا

ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان اطلسی بالا واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین بوستان باران، سوپر مارکت پرنیان، کافه علی حسینی، لوازم آرایشی بهداشتی دیاموند و آرایشگاه سرمست 2 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا اراک

ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهر صنعتی پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا، بین شقایق و پارکینگ 6 می‌باشد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس میلاد قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اطلسی بالا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما
  پامچال غربی
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، بین پارکینگ 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس خروجی شهر صنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اطلسی بالا ندارد.
  neshan logo