info
عکس ایستگاه اتوبوس فضای سبز
category

ایستگاه اتوبوس فضای سبز محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فضای سبز

ایستگاه اتوبوس فضای سبز (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان مروارید - شهید باهنر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سوپر مارکت گلچین رجایی، فروشگاه منطقه 3، شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو، نانوایی بربری و صنایع لوستر گلوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فضای سبز اراک

ایستگاه اتوبوس فضای سبز اراک در شهر اراک، محله شهر صنعتی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، بین پارکینگ 1 و 2 قرار دارد. ایستگاه اتوبوس فضای سبز اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس میلان Milan Taxi Service واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فضای سبز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس رسالت 7
  شهیدان رجایی، مبارزان، بین رسالت 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس بازارچه
  وحدت اسلامی، استاد شجریان، بین امامت و ولایت
 • ایستگاه اتوبوس آونگان
  آیت الله اراکی، بعد از بلوار شهدای واگن پارس
 • ایستگاه اتوبوس شهربازی
  آیت الله اراکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فضای سبز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فضای سبز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فضای سبز ندارد.
  location استان مرکزی، اراک، آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، بین پارکینگ 1 و 2
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo