info
عکس ایستگاه اتوبوس آونگان
category

ایستگاه اتوبوس آونگان محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آونگان

ایستگاه اتوبوس آونگان (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان آیت الله اراکی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی لاله و همچنین رستوران کوهستان، شرکت صنایع آلومرول نوین اراک، خودپرداز بانک سامان و ایستگاه اتوبوس شهربازی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آونگان اراک

در شهر اراک، محله شهر صنعتی ، ایستگاه اتوبوس آونگان اراک قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به آیت الله اراکی، بعد از بلوار شهدای واگن پارس بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس آونگان اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی ترمینال قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آونگان اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آونگان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • ایستگاه اتوبوس ماشین سازی
  بلوار کارگر، میدان صنعت
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آونگان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آونگان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آونگان ندارد.
  neshan logo