info
عکس ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
category

ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید

ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و پامچال شرقی، میدان پامچال واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی رستوران تالار پذیرایی وزرا، رستورانTishini، بانک ملی، شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو و فروشگاه منطقه 3 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید اراک

ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله شهر صنعتی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در پامچال شرقی، میدان پامچال قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید اراک عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید اراک، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیابان مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان نظم آباد
  جهان پناه، میدان شهدای نظم آباد
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس امامت
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت، بین ولایت 1 و رسالت 2
 • ایستگاه اتوبوس کوی سپاه
  میخک، پارکینگ 6
 • ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید ندارد.
  neshan logo