info
عکس ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور
category

ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور محله شهرک شهید بهشتی فاز دو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور

ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک و خیابان علی‌محمد باقری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه سنگ و گوهر جهان بین و همچنین مسجد رسول اکرم، ایستگاه اتوبوس شهریور 2، فروشگاه مواد غذایی سلیمی، دبیرستان دخترانه هیئت امنایی فرهنگیان مشکات و پیرایش حمید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور اراک، شهر اراک، محله مبارزان است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8 بروید. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور اراک و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ۸ شهریور واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میدان مخابرات
  اطلسی پایین، بین پارکینگ 1 و اطلسی 2
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  امام خمینی، بنفشه 2
 • ایستگاه اتوبوس میدان میراث فرهنگی
  شهیدان رجایی، مبارزان، میدان صنایع دستی و گردشگری
 • ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان
  وحدت اسلامی، غدیر
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور ندارد.
  neshan logo