info
عکس ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان
category

ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان محله کوی کارمندان شرکت نفت، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان

ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی کارمندان شرکت نفت اراک و خیابان غدیر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله کوی کارمندان شرکت نفت اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه و همچنین سالن ورزشی 13 آبان، مسجد امام زمان، بوستان معلم، گالری شیک پوشان و ایستگاه اتوبوس رسالت 7 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان اراک

ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان اراک در شهر اراک، محله کوی علوی و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، غدیر قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف اراک، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان اراک عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو قرار دارد.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سالن 13 آبان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس دادگستری
  شهیدان رجایی - هپکو، بین افشار و طلوع
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای هپکو
  شهیدان رجایی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس تقاطع علم الهدی
  جهان پناه، بین مبارزان و علم الهدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamidreza (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان ندارد.
  neshan logo