info
عکس ایستگاه اتوبوس دادگستری
category

ایستگاه اتوبوس دادگستری محله هپکو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دادگستری

ایستگاه اتوبوس دادگستری (ایستگاه اتوبوس) در محله هپکو اراک و خیابان شهیدان رجایی - هپکو واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله هپکو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین پلیس + 10، پت شاپ استار، داروخانه دامپزشکی دکتر پرچم دار، پیتزا پرسپولیس و آبمیوه و بستنی منصور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دادگستری اراک

ایستگاه اتوبوس دادگستری اراک یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر اراک است که در محله شهرک شهید بهشتی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در شهیدان رجایی - هپکو، بین افشار و طلوع واقع شده است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دادگستری اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دادگستری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس سالن 13 آبان
  وحدت اسلامی، غدیر
 • ایستگاه اتوبوس نگین دو
  علی‌محمد باقری، نگین، بین نگین 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس درمانگاه قدس
  بلوار قدس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دادگستری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دادگستری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دادگستری ندارد.
  neshan logo