عکس خیابان شهیدان رجایی - هپکو اراک
show-on-map مشاهده در نقشه نشان arrow-right
استان مرکزی اراک شهیدان رجایی - هپکو
category

خیابان شهیدان رجایی - هپکو اراک

خیابانی در اراک

خیابان شهیدان رجایی - هپکو در منطقه 1 اراک واقع شده‌است و از محله‌های شهرک شهید بهشتی فاز 3، شهرک شهید بهشتی فاز دو، شهرک شهید بهشتی فاز یک، کوی کارمندان شرکت نفت، هپکو و بهاران عبور می‌کند. این خیابان در نزدیکی خیابان‌های بلوار کارگر، به طرف شرکت هپکو و میلاد قرار گرفته است.
از مهم‌ترین اماکن در محدوده خیابان شهیدان رجایی - هپکو می‌توان به پلیس + 10، سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی و اتاق اصناف مرکز استان مرکزی (اراک) اشاره کرد. در اطراف خیابان شهیدان رجایی - هپکو 17 ایستگاه اتوبوس قرار دارد که اطلاعات دقیق مربوط به آن‌ها در ادامه آمده است.
شما می‌توانید نقشه خیابان شهیدان رجایی - هپکو اراک را با جزئیات کامل در نقشه نشان ببینید و اطلاعات و آدرس مربوط به ساختمان‌ها و مکان‌های این خیابان را بررسی کنید. نقشه نشان، تصاویری از نمای 360 درجه خیابان شهیدان رجایی - هپکو نیز در اختیار شما قرار می‌دهد، برای دسترسی به این امکان لازم است اپلیکیشن نشان را نصب نمایید.
همچنین مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند بهترین و نزدیک‌ترین مسیر رسیدن به خیابان شهیدان رجایی - هپکو را پیدا کنید. اگر مکانی در این خیابان می‌شناسید که در نقشه نشان وجود ندارد، می‌توانید اطلاعات مربوط به آن را ثبت کنید تا در اختیار دیگران نیز قرار گیرد.


محله‌های اطراف خیابان شهیدان رجایی - هپکو اراک

download neshan app

دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیر‌یاب نشان

مسیر‌یابی، کنکاش، نشان ۳۶۰، رادیو نشان و...