info
عکس ایستگاه اتوبوس کانون
category

ایستگاه اتوبوس کانون محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کانون

ایستگاه اتوبوس کانون (ایستگاه اتوبوس) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان بنفشه ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و شش ایستگاه اتوبوس در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین آشپزخانه پدرسالار، داروخانه دکتر محمودی، امورمشترکین، موبایل ارمغان و مشاور املاک نوروزی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کانون اراک

ایستگاه اتوبوس کانون اراک در شهر اراک، محله شهر صنعتی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس امام خمینی، بنفشه 2 است. ایستگاه اتوبوس کانون اراک محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اراک می‌برند. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کانون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ۸ شهریور
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس رسالت 7
  شهیدان رجایی، مبارزان، بین رسالت 5 و 7
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و میدان سلامت
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8
 • ایستگاه اتوبوس مجتمع صدا و سیما
  پامچال غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کانون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کانون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کانون ندارد.
  neshan logo