info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین محله مبارزان، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین

ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین (ایستگاه اتوبوس) در محله مبارزان اراک و خیابان علی‌محمد باقری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله مبارزان اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین مسجد رسول اکرم، دبیرستان دوره اول فرهنگیان مهدیه، نانوایی لواشی سید، سالن زیبایی پرنسا و شرکت شعله افروز شراء قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین اراک

در شهر اراک، محله مبارزان ، ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین اراک قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در علی‌محمد باقری، بین خرداد و میدان سلامت قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین اراک عبور می‌کنند، به نقاط مختلف اراک بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین شما می‌توانید آژانس هپکو را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه امام حسین واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  امام خمینی، بنفشه 2
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، بعد از مروارید - شهید باهنر
 • ایستگاه اتوبوس شهر صنعتی
  آیت الله اراکی
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام
  بزرگراه شهید آنجفی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه امام حسین ندارد.
  neshan logo