info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله شهرک شهید بهشتی فاز دو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک و خیابان علی‌محمد باقری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین دبیرستان دوره اول فرهنگیان مهدیه، نانوایی لواشی سید، سالن زیبایی پرنسا، شرکت شعله افروز شراء و فروشگاه زنجیره ای سورنا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اراک

ایستگاه اتوبوس مدرسه اراک در شهر اراک، محله مبارزان و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در علی‌محمد باقری، بین خرداد و شهریور 8 قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه اراک عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس هپکو قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهارت فنی و حرفه ای
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد
 • ایستگاه اتوبوس پارک شهدای گمنام
 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بلوار شهیدان رجایی - هپکو، بین نگهبان و هادی
 • ایستگاه اتوبوس کانون
  امام خمینی، بنفشه 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo