info
عکس سوپر مارکت گلچین رجایی
category

سوپر مارکت گلچین رجایی محله شهر صنعتی، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.3
3 رای

درباره‌ی سوپر مارکت گلچین رجایی

سوپر مارکت گلچین رجایی (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان پارکینگ ۲ منطقه ۳ واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین آشپزخانه پدرسالار، بانک ملی، شرکت تعاونی مصرف کارکنان ایرالکو، فروشگاه منطقه 3 و کافه قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت گلچین رجایی واقع شده‌اند:

 • سوپری مهدی
  علی‌محمد باقری، خرداد، بین اردیبهشت 4 و خرداد 5
 • سوپر یاسین
  میخک، بین لاله1 و 3
 • بوفه آقاجون
  بنفشه - امام خمینی، بنفشه 3، دارایی نژاد، میدان پامچال
 • سوپری شبانه روزی شهرصنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Rostami (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت گلچین رجایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت گلچین رجایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت گلچین رجایی ندارد.
  neshan logo