info
عکس سوپر یاسین
category

سوپر یاسین محله شهر صنعتی، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر یاسین

سوپر یاسین (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان میخک واقع شده است. این فروشگاه یکی از نه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین نانوایی سنگکی، ایستگاه اتوبوس کوی سپاه، هنرستان دخترانه سما، میوه فروشی بابک و منطقه ۹ قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر یاسین واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت
  جهان پناه، ارکیده، پاستور
 • سوپر مارکت
  جهان پناه، ارکیده، پاستور
 • سعادت مارکت
  بهداری، میدان پزشک
 • سوپرمارکت کیهانه
  جهان پناه، انصار، مریم رازی، بین حکمت 1 و بوعلی
 • سوپری شبانه روزی شهرصنعتی
  آیت الله اراکی، 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط فریاد زیر آب (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر یاسین اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر یاسین در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر یاسین ندارد.
  neshan logo