info
عکس نانوایی سنگکی
category

نانوایی سنگکی محله شهر صنعتی، اراک

درباره‌ی نانوایی سنگکی

نانوایی سنگکی (نانوایی) در محله شهر صنعتی اراک و خیابان سپاه واقع شده است. این مکان یکی از هفت نانوایی در محله شهر صنعتی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی حسینیه شهدای قدر، افق کوروش، ایستگاه اتوبوس کوی سپاه، منطقه ۹ و سوپر یاسین قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از نانوایی‌های خوب این منطقه می‌باشد.
سایر نانوایی‌های که در محدوده نانوایی سنگکی واقع شده‌اند:

 • نانوایی
  پل شهر صنعتی، 15 خرداد، دادگستر، دادگر، بین بهار 2 و حکمت 4
 • نانوایی سنگی و بربری
  جهان پناه، ارکیده، پاستور
 • نانوایی هادیان
  جهان پناه، بین شقایق و مبارزان
 • نانوایی سنگک
  اطلسی بالا، پارکینگ 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط صداقت (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نانوایی سنگکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نانوایی سنگکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نانوایی سنگکی ندارد.
  neshan logo