info
عکس ایستگاه اتوبوس کوی سپاه
category

ایستگاه اتوبوس کوی سپاه محله منطقه 6، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوی سپاه

ایستگاه اتوبوس کوی سپاه (ایستگاه اتوبوس) در محله منطقه 6 اراک و خیابان پارکینگ ۶ واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله منطقه 6 اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اطلس و همچنین نانوایی سنگکی، فروشگاه ماشین سازی، بانک مسکن، منطقه ۶ و هنرستان دخترانه سما قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوی سپاه اراک

ایستگاه اتوبوس کوی سپاه اراک در شهر اراک، محله شهر صنعتی و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس میخک، پارکینگ 6 است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوی سپاه اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس اتحاد قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس کوی سپاه اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوی سپاه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس خیابان مروارید
  پامچال شرقی، میدان پامچال
 • ایستگاه اتوبوس پامچال غربی
  پامچال غربی، تقاطع پارکینگ دوم
 • ایستگاه اتوبوس صنعتی پامچال 2
  پامچال غربی، بین پارکینگ دوم و پارکینگ پنجم
 • ایستگاه اتوبوس میدان میراث فرهنگی
  شهیدان رجایی، مبارزان، میدان صنایع دستی و گردشگری
 • ایستگاه اتوبوس امامت
  وحدت اسلامی، غدیر، امامت، بین ولایت 1 و رسالت 2
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوی سپاه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوی سپاه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوی سپاه ندارد.
  neshan logo