info
عکس ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت
category

ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت محله شهرک شهید بهشتی فاز دو، اراک

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت

ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک و خیابان وحدت اسلامی واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک شهید بهشتی فاز دو اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه سنگ و گوهر جهان بین و بازارچه و همچنین پارک غدیر، بانک شهر، نانوایی لواش تنوری، اداره کل تعزیرات حکومتی استان مرکزی و خودپرداز بانک رفاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت اراک

آدرس ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت اراک، شهر اراک، محله مبارزان است. این ایستگاه اتوبوس در وحدت اسلامی، بین میدان سلامت و سعادت 2 قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس هپکو قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت اراک مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مرکز بهداشت واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آتشنشانی
  بلوار قدس، بین آتش نشان و محصولی
 • ایستگاه اتوبوس میدان مخابرات
  اطلسی پایین، بین پارکینگ 1 و اطلسی 2
 • ایستگاه اتوبوس فضای سبز
  آیت الله اراکی، مروارید - شهید باهنر، بین پارکینگ 1 و 2
 • ایستگاه اتوبوس سوم هپکو
  شهیدان رجایی، نرسیده به مبارزان
 • ایستگاه اتوبوس میدان ورودی استادیوم
  امام خمینی، بین بنفشه 1 و پارکینگ 7
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مرکز بهداشت ندارد.
  neshan logo