info
عکس ایستگاه اتوبوس امام رضا
category

ایستگاه اتوبوس امام رضا محله خرم، اراک

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام رضا

ایستگاه اتوبوس امام رضا (ایستگاه اتوبوس) در محله خرم اراک و بلوار شهید شیرودی، قهرمان واقع شده است. این ایستگاه یکی از یازده ایستگاه اتوبوس در محله خرم اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خانه بازی الف و همچنین رستوران عالیجناب، کلینیک امام رضا، فروشگاه لوازم خانگی ملت، سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی و داروخانه شبانه روزی دکتر امینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام رضا اراک

ایستگاه اتوبوس امام رضا اراک را می‌توانید در شهر اراک، محله خرم پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید شیرودی، قهرمان قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس امام رضا اراک عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اراک دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شهریار واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام رضا اراک و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام رضا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بن بست دو-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، بین سبلان و الوند
 • ایستگاه اتوبوس بن بست-میدان مهندس
  جهان پناه، فارابی، میدان مهندس
 • ایستگاه اتوبوس مسجد النبی
  جهان پناه، پاسدار، مریم رازی، بین کوثر و ارشاد
 • ایستگاه اتوبوس سرداران
  بلوار تهران، سعید
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام رضا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام رضا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام رضا ندارد.
  neshan logo