info
عکس ترمینال
category

ترمینال محله شهرک آپادانا، تهران

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.5
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ترمینال

ترمینال (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در محله شهرک آپادانا تهران و خیابان دانش واقع شده است. این پایانه یکی از شانزده پایانه مسافربری و ایستگاه سوار در محله شهرک آپادانا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ترمینال غرب (آزادی)، پارکینگ ترمینال غرب، فروشگاه زنجیره ای جانبو، ایستگاه 34 آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران و آقای تاکسی بین شهری قرار گرفته است.
سایر پایانه‌های که در محدوده ترمینال واقع شده‌اند:

 • شرکت محبان سیر پارسیان
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • شرکت مسافربری سفر گستر ایرانیان
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • شرکت مسافربری همسفر چابکسواران
  (5.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • سر خیابان جناح
  (3.0)
  بزرگراه لشگری، بزرگراه جناح
 • ورودی پایانه اتوبوس بی آرتی
  (4.0)
  بزرگراه لشگری، رحمانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال ندارد.
  neshan logo