عکس ترمینال مرند
category

ترمینال مرند (تبریز)

پایانه مسافربری و ایستگاه سوار
3.0
1 رای
استان آذربایجان شرقی تبریز استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه شهید بابایی

موقعیت ترمینال مرند تبریز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تبریز را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

ترمینال مرند (پایانه مسافربری و ایستگاه سوار) در تبریز و بزرگراه شهید بابایی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه اتوبوسرانی شمالغرب، خوپرداز بانک اقتصاد نوین، دستشویی wc، فروشگاه مواد غذایی اول تبریز و کافی شاپ خان داداش قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان آذربایجان شرقی، تبریز، بزرگراه شهید بابایی


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط snowman (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ترمینال مرند تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

ترمینال مسافربری مرند مرند قاراژی ایستگاه سوار پایانه ترمینال مسافربری

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ترمینال مرند تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ترمینال مرند تبریز ندارد.