info
عکس ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب
category

ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب تبریز

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب

ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و میدان آذربایجان واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پایانه مسافری شمال غرب تبریز، فروشگاه ایران، دستشویی wc، کافی شاپ خان داداش و خودپرداز بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب تبریز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان آذربایجان می‌باشد. ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی سلیمی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ترمینال شمال غرب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول 42 متری
  پاسداران، بین بلوار انقلاب و بلوار ستارخان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ترمینال شمال غرب ندارد.
  neshan logo