info
عکس مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم
category

مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم محله مصطفی خمینی، اراک

خوابگاه و پانسیون

درباره‌ی مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم

مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم (خوابگاه و پانسیون) در محله مصطفی خمینی اراک و خیابان علامه جعفری واقع شده است. این خوابگاه یکی از سه خوابگاه و پانسیون در محله مصطفی خمینی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ آسمان و همچنین استخر ایثار ، نانوایی بربری و لواش حاجی، مدرسه قدس، آرایشگاه سپهر و پارک شقایق قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم واقع شده‌اند:

 • قنات
  حمیده دریابیگی، حسن صفری
 • خوابگاه مدرسه نمونه شهید فهمیده
  دانشگاه، احسان 3، یادگار امام، گلستان 16
 • خوابگاه پسرانه اخوت
  بلوار قدس
 • خوابگاه دخترانه روزبه 1 دانشگاه ازاد اسلامی
  بلوار کشاورز، بوعلی سینا، انصاف 6، انصاف
 • خوابگاه حضرت فاطمه
  (4.2)
  بلوار قدس، محصولی، گلزار 4
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Iman (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خدماتی رفاهی انجمن حمایت از بیماران سرطانی تبسم ندارد.
  neshan logo