info
عکس آموزش پرورش ناحیه ۲
category

آموزش پرورش ناحیه ۲ محله خواجو، اصفهان

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آموزش پرورش ناحیه ۲

این مکان با مکان دیگری ادغام شده است.

آموزش پرورش ناحیه ۲ (اداره و سازمان دولتی) در محله خواجو اصفهان و خیابان بزرگمهر، شهید شریف النسب واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله خواجو اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ساحل و همچنین جوجه لیمو، مسکن سرا، کافه بستنی مخصوص، داروخانه بهشت و فست فود من و دادام قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ شنبه 26 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزش پرورش ناحیه ۲ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: شنبه 26 خرداد ماه 1403
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آموزش پرورش ناحیه ۲ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزش پرورش ناحیه ۲ ندارد.
location استان اصفهان، اصفهان، بزرگمهر، شهید شریف النسب
ثبت نظر و تصویر
neshan logo