info
عکس شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹
category

شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹ محله ازگل، تهران

اداره و سازمان دولتی
4.0
2 رای

درباره‌ی شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹

شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹ (اداره و سازمان دولتی) در محله ازگل تهران و بزرگراه ارتش، هاشم ازگلی واقع شده است. این اداره یکی از هفت اداره و سازمان دولتی در محله ازگل تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد جامع ازگل، بوستان ازگل، رستوران اگرین، سرای محله ازگل و نانوایی بربری قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹ واقع شده‌اند:

 • پایگاه پشتیبانی مدیریت بحران ناحیه۹ منطقه۱
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، گلستان شرقی
 • دفتر خدمات الترونیک ساتا نیروهای مسلح
  (1.0)
  نیروی زمینی، نرسیده به ارتش
 • پایگاه ویژه مدیریت بحران
  (5.0)
  12 متری قائم، بین گلشن و گلشهر
 • موسسه گروه دانش گستر پرگار
  (3.0)
  ارتش، نرسیده به نخل
 • پست برق ازگل
  (4.3)
  بزرگراه شهید صیاد شیرازی، بلوار مژدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 29 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 29 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شهرداری منطقه ۱ ناحیه ۹ ندارد.
  neshan logo