info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره پست
category

ایستگاه اتوبوس اداره پست محله آهنگ، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره پست

ایستگاه اتوبوس اداره پست (ایستگاه اتوبوس) در محله آهنگ تهران و خیابان محلات واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و چهار ایستگاه اتوبوس در محله آهنگ تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار گل شهید محلاتی و همچنین اداره پست منطقه پستی 17، اداره ثبت احوال شرق تهران، مجتمع قضائی خانواده، کلانتری 132 نبرد و مجتمع قضایی خانواده شماره 1 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره پست تهران

ایستگاه اتوبوس اداره پست تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله آهنگ پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ده حقی(آهنگ)، محلات قرار گرفته است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس اداره پست تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آهنگ قرار دارد. از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس اریانا قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره پست تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره پست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس محلاتی
  بزرگراه محلاتی
 • ایستگاه اتوبوس پارک وحدت
  بلوار ابوذر، بین سرمدیان و نبی نجفی
 • ایستگاه اتوبوس پارک سمیه
  بزرگراه محلاتی، بلوار ابوذر
 • ایستگاه اتوبوس فاطمیه
  کیانی، گل شناس، میرهاشمی (میثم)، بین سهرابی و هجرت
 • ایستگاه اتوبوس وحدت
  بلوار ابوذر، بعد از حبیب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره پست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره پست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره پست ندارد.
  neshan logo