info
عکس تاکسی تلفنی الفت
category

تاکسی تلفنی الفت محله منجم، تبریز

تاکسی تلفنی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاکسی تلفنی الفت

تاکسی تلفنی الفت (تاکسی تلفنی) در محله منجم تبریز و خیابان سنگی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز آموزشی و درمانی چشم پزشکی علوی و کارتخوان آرتا و همچنین آموزشگاه پیرایش مردانه منافی ، آرایشگاه هاروت، مسجد مصطفی، اره تیزکنی میکروصنعت و فروشگاه دوچرخه نیکان پور قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی تلفنی الفت واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی ایفل
  بزرگراه چایکنار - آزادگان، خبرنگار
 • تاکسی دریا
  شمس تبریزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی تلفنی الفت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی تلفنی الفت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی تلفنی الفت ندارد.
  neshan logo