info
عکس دندانپزشکی
category

دندانپزشکی محله ده دی، مشهد

مرکز دندان‌پزشکی
2.1
7 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دندانپزشکی

دندانپزشکی (مرکز دندان‌پزشکی) در محله ده دی مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این مرکز یکی از دو دندان پزشکی در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان و زایشگاه سینا، موزه سلفی گلستانه و مجتمع بین المللی طلا و جواهر نفیس و همچنین ساندویچ مترو، آشپزخانه و رستوران گلبرگ، حلیم چهارفصل، درمانگاه تخصصی دیابت پارسیان و جامعه المصطفي العالميه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مرکز به ایستگاه مترو امام خمینی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دندانپزشکی واقع شده‌اند:

 • کالای دندانپزشکی ثمین
  چمران، بین چمران 6 و گلستان
 • دکتر علیرضا صراف متخصص دندانپزشکی کودکان
  ابن سینا، ابن سینا 3
 • دندانپزشکی دکتر علی رجایی
  بلوار ملک الشعرا، ملک الشعرا 5
 • دندانپزشکی بیمارستان ثامن
  بلوار امام خمینی، امام خمینی57، امام خمینی 57/2
 • کلینیک دندان پزشکی لبخند ماندگار
  بلوار ملک الشعرا بهار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سجاد فرخی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی ندارد.
  neshan logo