info
عکس خودپرداز
category

خودپرداز محله اوین، تهران

درباره‌ی خودپرداز

خودپرداز (خودپرداز) در محله اوین تهران و بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، زارع بیگی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از نه خودپرداز در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز تجاری ولنجک و همچنین شیرینی فروشی لادن، دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی، مجتمع قضایی خانواده شماره 2 تهران، تهیه غذای میزبان و استخر و سونای فجر ولنجک تهران قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز واقع شده‌اند:

 • خودپرداز
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، دانشجو، اعرابی
 • خودپرداز بانک سینا
  دکتر فرهنگ (13)
 • خودپرداز بانک سرمایه
  بزرگراه شهید چمران، یمن، دکتر ستوده (2)، ولنجک، بین استاد بیرشک و دکتر مقدم
 • خودپرداز بانک پارسیان
  بزرگراه شهید چمران، یمن، دکتر ستوده (2)، ولنجک، بین استاد فیرحی و استاد زرین کفش
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افشار (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز ندارد.
  neshan logo