info
عکس مرکز آموزش زبان های خارجی افرا
category

مرکز آموزش زبان های خارجی افرا محله فلسطین، مشهد

موسسه آموزش زبان خارجی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آموزش زبان های خارجی افرا

مرکز آموزش زبان های خارجی افرا (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله فلسطین مشهد و خیابان قدس واقع شده است. این موسسه یکی از شش موسسه آموزش زبان خارجی در محله فلسطین مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پیتزا شبدیز قدس، بروزرسانی، شیرینی فرشته، گل نسترن و قصر آجر مشهد قرار گرفته است.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده مرکز آموزش زبان های خارجی افرا واقع شده‌اند:

 • موسسه زبان های خارجی متین
  سناباد، شیرین، بین راهنمایی 22 و شهید حیدری
 • آموزشگاه زبان
  بلوار فلسطین، فلسطین 17
 • آموزشگاه زبان گاما
  (4.0)
  بلوار فلسطین، فلسطین 8
 • آکادمی آیلتس دیلی
  (5.0)
  بلوار فلسطین، فلسطین 10
 • آموزشگاه زبان راه پویندگان
  (4.5)
  بلوار فلسطین، فلسطین 18
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط یک امید (شهریار سطح ۱۱ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آموزش زبان های خارجی افرا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آموزش زبان های خارجی افرا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آموزش زبان های خارجی افرا ندارد.
  neshan logo