info
عکس ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب
category

ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب

ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب (ایستگاه اتوبوس) در یزد و بلوار شهید محمدخانی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع مانا، فروشگاه افق کوروش، فلافل سلف زعفرانیه، سوپر لیمو و مسجد امام حسن مجتبی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب یزد

آدرس ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب یزد، شهر یزد، محله محله اکرمیه است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، بین قدس و دانش بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب یزد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آب و فاضلاب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان مرتاض
  بلوار آیت الله مدرس، نرسیده به محمدعلی رضاپور
 • ایستگاه اتوبوس مسجد رسول اکرم
  بلوار آیت الله مدرس
 • ایستگاه اتوبوس شهید کشوری
  بلوار آیت الله مدرس، امام خمینی، بین فردوس و ایثار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آب و فاضلاب ندارد.
  location استان یزد، یزد، بلوار آیت الله مدرس، بلوار شهید محمدخانی، بین قدس و دانش
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo