info
عکس ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر
category

ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر محله سید خندان، تهران

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر

ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر (ایستگاه اتوبوس) در محله سید خندان تهران و خیابان کنارگذر همت واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سید خندان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان چشم پزشکی نگاه و زغال و همچنین ایستگاه تاکسی سه راه ضرابخانه، کم جا چوب، املاک بزرگ کوروش، ایران خودرو نمایندگی 1009 و رستوران باباخانی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران

ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سید خندان قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید همت قرار گرفته است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ستایش واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شریعتی متروچیتگر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چاله هرز
  پاسداران، بین دشتستان ششم و دشتستان هفتم
 • ایستگاه اتوبوس کشوری
  پاسداران، کشوری
 • ایستگاه اتوبوس ضرابخانه
  پاسداران، بین نگارستان ششم و جعفر
 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  شریعتی، بین گل سرخ و بیگدلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شریعتی متروچیتگر ندارد.
  neshan logo