info
عکس بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی
category

بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی محله ستارخان - آلستوم، تهران

بازار و مرکز خرید
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی

بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی (بازار و مرکز خرید) در محله ستارخان - آلستوم تهران و خیابان آوا واقع شده است. این مجتمع یکی از دو بازار و مرکز خرید در محله ستارخان - آلستوم تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه بازی آلین لند و مرکز خرید پارسیان و همچنین سرای محله برق آلستوم، فروشگاه شهروند صادقیه، میدان میوه و تره بار صادقیه، ایستگاه ۷۷ آتش نشانی و رستوران مراکشی حریرا قرار گرفته است.
سایر مراکز خرید که در محدوده بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی واقع شده‌اند:

 • پاساژ پرنیان
  ستارخان، بین پاییزان و فلکه اول صادقیه
 • مرکز خرید شهاب
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • پاساژ نگین
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • مرکز خرید آپادانا
  بزرگراه یادگار امام
 • مرکز چکاپ تخصصی صادقیه مزدا
  (3.0)
  بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین هشتم و گلناز دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بازار سنتی ستارخان - ورودی دوم شرقی ندارد.
  neshan logo