info
عکس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
category

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان محله کشاورز - پارک لاله، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان

فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان خورشید واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهارده فروشگاه زنجیره‌ای در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و مجتمع کیان و همچنین تیپاکس، تالار آبگینه، کبابی صادق گلپایگانی، شرکت ویرا رسانه افزار و کافه هوم قرار گرفته است.

درباره فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران

آدرس فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران، شهر تهران، محله کشاورز - پارک لاله و است. فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کشاورز - پارک لاله به حساب می‌آید. فروشگاه شوکو شیرین عسل، گالری آنتیک و فروشگاه زنجیره ای جامبو از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر برای در امان بودن از ترافیک و کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فاطمی قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران ایستگاه مترو میدان ولیعصر نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. تصاویر مربوط به فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان تهران را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه شوکو شیرین عسل
  فاطمی، بین چهلستون و غزالی
 • گالری آنتیک
  بلوار کشاورز، کبکانیان، قزوینی
 • فروشگاه زنجیره ای جامبو
  بلوار کشاورز، حجاب، استاد آذریزدی (سوم)
 • فروشگاه شهروند وزارت کشور
  دکتر فاطمی، بین خیری هولیقی و طباطبائی
 • فروشگاه زنجیره ای شهروند
  دکتر فاطمی، بین خیری هولیقی و طباطبائی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان ندارد.
  neshan logo