عکس ایستگاه اتوبوس بازارچه
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بازارچه (محله کوی پیروزی، اهواز)

ایستگاه اتوبوس
استان خوزستان اهواز استان خوزستان، اهواز، میدان فرودگاه

موقعیت ایستگاه اتوبوس بازارچه در محله کوی پیروزی اهواز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بازارچه (ایستگاه اتوبوس) در محله کوی پیروزی اهواز و میدان فرودگاه واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله کوی پیروزی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه پیروزی و همچنین کافه گالری کینو، کبابسرای بناب، مبل الزهرا، کافی‌نت و خدمات کامپیوتری سنجاق و دارالقرآن الکریم قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بازارچه

ایستگاه اتوبوس بازارچه را می‌توانید در شهر اهواز، محله کوی پیروزی میدان فرودگاه پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس میدان فرودگاه می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف اهواز، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بازارچه عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

تاکسی سرویس آسمانه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بازارچه مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خوزستان، اهواز، میدان فرودگاه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بازارچه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس فاز(1)1
  شیخ نبهان
 • ایستگاه اتوبوس نبش اقبال
  شهید قاسم سلیمانی، بین مهر و اقبال
 • ایستگاه اتوبوس خیابان 9
  اقبال
 • ایستگاه اتوبوس اقبال
 • ایستگاه اتوبوس فاز(4)1
  عباسپور، بین جواهری و اقبال 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بازارچه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بازارچه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بازارچه ندارد.
  neshan logo