info
عکس دندانپزشکی نیلا
category

دندانپزشکی نیلا محله کیان آباد، اهواز

مرکز دندان‌پزشکی
3.0
6 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی دندانپزشکی نیلا

دندانپزشکی نیلا (مرکز دندان‌پزشکی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان اروند واقع شده است. این مرکز یکی از چهار دندان پزشکی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ایران زمین و همچنین کباب ساطوری بناب آذربایجان، ستاره ۳۱۳ (تنورک سوخاری سابق)، داروخانه کیان آباد، عطاری موسایی و مطب دندانپزشکی دکتر نسیم بهنام قرار گرفته است.
سایر مراکز دندان‌پزشی که در محدوده دندانپزشکی نیلا واقع شده‌اند:

 • دکتر پریسا جعفر نژادی (متخصص کودکان و نوجوانان)
  کیانپارس، 15 غربی
 • مطب دکتر مرتضی گوران متخصص ارتودنسی
  کیانپارس، 15 غربی
 • درمانگاه دندانپزشکی نیلا
  ایدون، بین کیانپارس 19 و 20
 • مطب دندانپزشکی دکتر اشکان نوحانی
  اروند، دوازدهم، وهابی شمالی، بین 7 و 8
 • کلینیک دندانپزشکی دکتر میلاد انداوه
  بلوار مدرس، وهابی شمالی، بین صالحپور و 14
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ یکشنبه 22 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دندانپزشکی نیلا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 22 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دندانپزشکی نیلا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دندانپزشکی نیلا ندارد.
  neshan logo